Zlobivá holka s brčkem

19. dubna 2016 v 22:18 | J. |  Téma týdne
...Abych pravdu řekla, jsem snílek. Však ne ta pozitivní usměvavá figurka pochodující po chodníku s rukami všude kolem a nohami vysoko nahoře. Spíše si ráda realitu přikresluji - a ne v tom hezkém slova smyslu.
...Kdybych to měla připodobnit, představte si středně vysokou dívčinu, jak chodí kolem svých problémů s velkým brčkem a občas něco přifoukne, něco natáhne, či přemotá. Některé problémy se nás drží tak dlouho, že si hlava začne dělat starosti z maličkostí a důležité věci zasune dozadu.

...Proto jsou zde KOPANCE - zda-li jste viděli Počátek, je Vám asi jasné, o čem je řeč. Občas musí přijít okamžik nebo člověk, který Vás pořádně nakopne, vytrhne brčko z pusy a pleskne přes "zlobivé" ručky. Vy se sice pak vztekáte, že proč Vám vůbec něco říká, ale později, co už Vás stejně jako nazlobené dítko přestane bavit sedět uraženě v koutě jen proto, že nechcete přiznat prohru, vykutálíte se z úkrytu ven a pokorně si uvědomíte, jaká byla blbost takhle přemýšlet. Nejčastěji je to po zimě. Nemám to období moc ráda - špatně se fotí, píše a vlastně dělá cokoliv krom spánku.

...Takže dost bylo snů, je čas se podívat kolem sebe, v jak nádherném světě můžeme svobodně žít! (ne, vážně!)

...


...

Obrázek pro ty, kteří ještě s brčkami a nevrlým výrazem přifukují problémy. Aby to zimní smutné období co nejdříve přešlo!


Namaste.

J.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kami | Web | 20. dubna 2016 v 20:07 | Reagovat

Jo, na zimě není nic dobrého, kromě Vánoc. Brala bych sníh jen na štědrý den, kvůli atmosféře. Je to takové falešné období. Nebo jak to říct. Hlavně prosinec. Období, kdy se všichni mají rádi jen kvůli tomu, že je čas Vánoc a to období milé obličeje a úsměvy od ucha k uchu asi prostě vyžaduje.

Nějakým způsobem se mi líbí představa holky s brčkem. Je to zajímavé nad tím už jen uvažovat. Jak by to asi bylo, a co všechno by se změnilo, kdyby takové brčko opravdu existovalo? :O :)

* Děkuji za tvůj komentář. Byl milý, a povzbuzující. A vážím si komentáře od někoho, kdo to chápe. Doufám, že i tobě je líp! :) *

2 J. J. | E-mail | Web | 20. dubna 2016 v 20:26 | Reagovat

[1]: Díky moc! :)

J.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama