Téma týdne

Zlobivá holka s brčkem

19. dubna 2016 v 22:18 | J.
...Abych pravdu řekla, jsem snílek. Však ne ta pozitivní usměvavá figurka pochodující po chodníku s rukami všude kolem a nohami vysoko nahoře. Spíše si ráda realitu přikresluji - a ne v tom hezkém slova smyslu.
...Kdybych to měla připodobnit, představte si středně vysokou dívčinu, jak chodí kolem svých problémů s velkým brčkem a občas něco přifoukne, něco natáhne, či přemotá. Některé problémy se nás drží tak dlouho, že si hlava začne dělat starosti z maličkostí a důležité věci zasune dozadu.

...Proto jsou zde KOPANCE - zda-li jste viděli Počátek, je Vám asi jasné, o čem je řeč. Občas musí přijít okamžik nebo člověk, který Vás pořádně nakopne, vytrhne brčko z pusy a pleskne přes "zlobivé" ručky. Vy se sice pak vztekáte, že proč Vám vůbec něco říká, ale později, co už Vás stejně jako nazlobené dítko přestane bavit sedět uraženě v koutě jen proto, že nechcete přiznat prohru, vykutálíte se z úkrytu ven a pokorně si uvědomíte, jaká byla blbost takhle přemýšlet. Nejčastěji je to po zimě. Nemám to období moc ráda - špatně se fotí, píše a vlastně dělá cokoliv krom spánku.

...Takže dost bylo snů, je čas se podívat kolem sebe, v jak nádherném světě můžeme svobodně žít! (ne, vážně!)

...


...

Obrázek pro ty, kteří ještě s brčkami a nevrlým výrazem přifukují problémy. Aby to zimní smutné období co nejdříve přešlo!


Namaste.

J.
 
 

Reklama